VÄIKELAEVA KINDLUSTUS

Kindlustus väikese paadi jaoks võib olla vajalik mitmel põhjusel:

Finantskaitse: Väikese paadi kahjustuse või kadumise korral võib kindlustus katta omaniku finantskaotused.

Kohustuslik kindlustuds: Mõnes riigis nõuab seadus väikelaeva omanikelt kindlustuse omamist, et seda veekogudel kasutada.

Kaitse kolmandate osapoolte nõuete vastu: Väikelaeva omanik võib vastutama mistahes kahjude eest, mida ta põhjustab teistele alustele või vees viibivatele inimestele. Kindlustus võib katta õiguskaitse kulud ja kohtu poolt määratud makse kolmandate osapoolte nõuete korral.

Kaitse ettenägematute olukordade vastu: õnnetused veekogul võivad juhtuda igal ajal. Kindlustus võib aidata katta evakuatsiooni, päästmise, remondi või väikese paadi asendamise kulud ootamatu juhtumi korral.

Üldiselt võib väikese paadi kindlustamine pakkuda omanikule meelerahu ja kaitset selle kasutamisel veekogudel. See on eriti oluline, kui väikelaeva omanik kasutab seda kommertsotstarbel, nagu renditeenus või turism. Sellistel juhtudel võib kindlustuseta omanik puutuma suure finantsriskiga kokku.

Lisaks võib väikelaeva paadi kindlustus pakkuda täiendavaid eeliseid, nagu evakuatsiooni- ja pukseerimisteenused ning kaitse omaniku või reisijate isiklike asjade kaotuse või kahjustuse eest.

Üldiselt väikelaeva kindlustuse omamine oon kasulik ja pakkub omanikule täiendavat kaitset ja ohutust paadisõidu ajal. Seetõttu, kui sul on väikelaev, tasub kaaluda sobiva kindlustuse hankimise võimalust.

Kapteniabc

+372 58 12 04 90
info@kapteniabc.ee